Makelaar voor verkoop in Noord-Holland

463 makelaars in Noord-Holland noemen verkoop in hun eigen gegevens, verspreid over 60 plaatsen. Hieronder staan ze per plaats.

Woning met een te koop bord in de voortuin

Plaatsen in Noord-Holland

Makelaars voor verkoop per plaats

Haarlem 64

VanHuyse - Partner in WonenKoepelplein 1E0854014472
Mooijekind Vleut Makelaars HaarlemGedempte Oude Gracht 1240235420244
Koops Makelaardij HaarlemGedempte Oude Gracht 152 A0235329817
VK Makelaars & TaxateursSantpoorterstraat 620232052296
Centraal MakelaardijZijlweg 150235768980
B2 Agents & ValuersKleine Houtweg 1090238200198
Haarlemsche Huizen MakelaarsJansweg 480235428408
Pure Agency HaarlemZijlweg 360235423542
Interhouse makelaars HaarlemKennemerplein 70235318100
VLIEG haarlemFreddie Oversteegenstraat 2690235530055
Huizenstede Makelaars HaarlemSchotersingel 1550235264060
Samen Makelaardij & TaxatiesKennemerplein 60232084067
PUUR* Makelaars Haarlem-NoordJan Gijzenkade 1810235319600
Keijser en Drieman Makelaars HaarlemVerspronckweg 1310235321516
Leef MakelaarsSchouwtjeslaan 2N0235519006
Lighthouse Property ServicesZijlweg 2630233030399
Hamer & Ran Garantiemakelaars | NVM Makelaar HaarlemRaamsingel 320235319440
JRS makelaars HaarlemKruisweg 700235319540
Cirkel RealtorsKleverparkweg 60235256608
NVM makelaar Haarlem Spaarneduin makelaarsGedempte Raamgracht 140235340949
Hoekstra en Van Eck Makelaars HaarlemSchalkwijkerstraat 11B0235172610
Hart & Huis MakelaardijVergierdeweg 2880238223952
Van Engelen Makelaars BVRustenburgerlaan 40235210100
Zuiver MakelaarsHendrik Figeeweg 3F0232052171
Boonstra Heijmeijer AgencyFonteinlaan 70235319192
Hertog Makelaars Haarlem B.V.De Ruijterweg 9b0237470002
wado haarlemRijksstraatweg 550235277422
Appel & Fris Makelaars HaarlemKinderhuissingel 1260235421012
CDB Makelaars - Charles de BieTempeliersstraat 230235347494
Borghouts MakelaarsJulianastraat 40235314850
IdelerOude Zijlvest 370235326120
NET Makelaars HaarlemTurfmarkt 32 zwart0233035444
Super MakelaarKleverlaan 760238902087
Ron Schipper makelaardijTappersweg 540235363384
Hout en Zout MakelaarsWagenweg 1440237200075
LAM makelaarsKennemerplein 6-140235319485
Roger van der Wal MakelaarsKleverparkweg 240235517007
ALAND Makelaars | HaarlemKennemerplein 60232340060
JRS Makelaars Heemstede/AerdenhoutKruisweg 700235292929
Spaarne BrokersKennemerplein 60235344207
Interhouse verkoopmakelaars HaarlemKennemerplein 70233039008
Vastgoed Adviesgroep MakelaarsRijksstraatweg 2690235314310
Verzijlbergen MakelaardijKoepelplein 1E0232340222
Arno Weidema Makelaardij en TaxatiesLeonardo Da Vinciplein 720611729668
VDW Horecamakelaars HaarlemKoepelplein 1E, Unit 3500233030716
iQ Makelaars HaarlemFonteinlaan 50232001411
PMA Makelaardij en beheerEuropaweg 15850235328736
Smit & Heinen Makelaars HaarlemRijksstraatweg 980235836616
Verkoopmakelaar Bas HaarlemGierstraat 830232013858
ViaAnca Makelaardij Amsterdam en HaarlemMinahassastraat 440652008494
Van der Schaaf & Kooijmans makelaars BVKleverlaan 1920235251525
Wouter MakelaardijVan Oosten de Bruijnstraat 1750235474645
UP makelaars HaarlemOranjestraat 10237100550
Van Regteren Makelaars o.g.Wagenweg 1080235329159
Vakantieparken MakelaarHulswitweg 890237920468
Heule MakelaardijFrederikspark 10237370468
WoniqueWaalsFrankestraat 450681735694
Annabel Eijkelenkamp makelaarBakenessergracht 1070624838186
BDK MakelaarsSteenbokstraat 360235241212
Kleinhout MakelaardijPijnboomstraat 96
KEY Real Estate AgentsParnassiakade 150618701221
MKLRDIJ - de makelaars van haarlemSchipholweg 10235762511
AAN WATER WONEN makelaarsOranjestraat 10235295759
Verhuurmakelaar HaarlemMaerten van Heemskerckstraat 48rd0232044752

Amsterdam 59

ScholtenWillem de Zwijgerlaan 121H0206890505
Makelaar BertJan Pieter Heijestraat 1080202613470
Brokerage Van der Linden AmsterdamBos en Lommerplein 3090205712712
Van Huis Uit MakelaarsAdmiraal de Ruijterweg 30208903099
Makelaars van AmsterdamValkenburgerstraat 67B0203331110
TWM Makelaardij - Makelaar Amsterdam NoordRidderspoorweg 460202101418
Smit & Heinen AmsterdamVan Woustraat 1610206727074
VLIEG Makelaars AmsterdamValkenburgerstraat 223/B0205247430
YES! Jaap Admiraal brokerageKoninginneweg 1520203790900
Koops Makelaardij AmsterdamNassaukade 300-H0208208772
De Makelaers B.V.Nieuwpoortstraat 820202156215
KRK Makelaars | AmsterdamPurperhoedenveem 70204400000
RET MakelaarsLevantkade 1250207402020
Makelaar AmsterdamSarphatistraat 3700203053370
Fransen & Kroes Makelaars - AmsterdamTt. Vasumweg 730202103550
Amstelland Makelaars bvPrinsengracht 7500203209080
Keizerskroon makelaars B.V.Raadhuisstraat 540204202222
Aland Makelaars | AmsterdamKeizersgracht 5550202101335
PUUR Makelaars AmsterdamCeintuurbaan 3560206402387
VON POLL REAL ESTATE AmsterdamDe Lairessestraat 510202159988
Hoekstra en Van Eck Amsterdam CentrumWesteinde 10H0206241214
THE GOOD GUYSLijnbaansgracht 3070202624330
Makelaar in Amsterdam b.v.Singel 3740208455878
Aemestelle BrokersAmstelveenseweg 194HS0206794919
BenS MakelaarsHoofddorpplein 410203880066
Lankhorst MakelaarsHerengracht 4270208005004
MAKELAAR ALEX AMSTERDAMTuinderijlaan 90651573895
Nieuw West MakelaardijPieter Calandlaan 3100204193009
Hoekstra and van Eck Brokers Amsterdam WestMeer en Vaart 820202051070
Interhouse AmsterdamHaarlemmermeerstraat 1130208450527
RNA Makelaardij AmsterdamValutaboulevard 530203319928
Makelaarshuis Amsterdam - ZaanstadHembrugstraat 13H0650566505
Gaikhorst Agents & Valuers O.G.Alberdingk Thijmstraat 10206126664
123Wonen Amsterdam Rental Property RentalsNieuwe Herengracht 610202246050
Wester Makelaars B.V.Schimmelstraat 36-H0202101018
Hallie & Van Klooster MakelaardijFrederik Hendrikstraat 840206816716
Juiste MakelaarJodenbreestraat 250202442818
Alcoco | Makelaar AmsterdamJohan van Hasseltweg 2D30204638790
Hoekstra en Van Eck Makelaars Amsterdam NoordPurmerplein 2 - 40206341332
Kolt MakelaardijBaron G.A. Tindalstraat 144-1460207165205
Evim MakelaarsStruisgrasstraat 1 A0202295401
Makelaarsgroep AMEOVan Limburg Stirumstraat 360202420122
De Aankoopmakelaers - Aankoopmakelaar AmsterdamBegane grond, Nieuwpoortstraat 820202156215
MakelaarVictor .nlOlifantswerf0207751730
Peters en Partners Amsterdam NoordNieuwendammerdijk 2970207711888
Eefje Voogd Makelaardij HQDe Boelelaan 70203050560
Tel BrokersBuitenveldertselaan 1010203012949
Ramón Mossel Makelaardij o.g. BVArent Janszoon Ernststraat 5550203052662
Real Estate AgentDe Cuserstraat 930202446914
Chris Constant Makelaardij B.V.Amstel Business Park, Joop Geesinkweg 8010612062275
Collectief MakelaarsDuivendrecht, Joop Geesinkweg 8010205356868
Van Overbeek GarantiemakelaarsKraanspoor 500205209580
De Plantage MakelaarsPlantage Kerklaan 490206240707
Recourt MakelaarsLeidsegracht 500206275011
Martin van Gelder Makelaar & Taxateur o.g. B.V.Arent Janszoon Ernststraat 1890624240733
Rohlof Real EstateKeizersgracht 555
TIP Makelaar AmsterdamPoeldijkstraat 3230208208778
Groot Amsterdam MakelaardijNassaukade 134-H0206183320
Tulp MakelaarsHullenbergweg 115

Alkmaar 44

The Best Van Staveren AgencyEuropaboulevard 4250725270027
MakelaarslandKeesomstraat 16 B0882002000
Makelaar Alkmaar | VLIEG Makelaars, Hypotheken en VerzekeringenRobijnstraat 70725414243
Makelaar | Verkoopmakelaar BasAchterstraat 210850600478
Makelaar Alkmaar | DVA Makelaars - Dapper & van AalstRobijnstraat 780725202051
van der Borden brokerageKennemerstraatweg 1810725141000
123Wonen Alkmaar VerhuurmakelaarKorte Vondelstraat 30722020700
Pinedo BrokerageOudegracht 2490725122129
Makelaar Alkmaar | ECHT Makelaars & TaxateursLaat 1590722013120
NH MAKELAAR - Makelaardij Alkmaar en omgevingRobijnstraat 540722340222
Broekman BrokersEuropaboulevard 10-120725625544
Leygraaf MakelaarsKennemerstraatweg 670725114318
De Vliegende MakelaarHazenkoog 21B0850705860
GoedVast MakelaarsPettemerstraat 140722201462
Kuijs Reinder Kakes Brokers & Consultants AlkmaarKanaalkade 910725555550
Stefan de Vries MakelaarKennemerstraatweg 1990725121253
123Wonen ZaandamKorte Vondelstraat 30752040700
Bieden & Wonen AlkmaarKorte Vondelstraat 30855004099
Pieter Haverkamp BedrijfsmakelaardijRobijnstraat 20725404030
De Makelares B.V.Robijnstraat 320725408566
Miranda Hey MakelaardijKennemerstraatweg 1170652728023
Makelaardij A.J.M. Rood V.O.F.Oranjelaan 200725121773
VLIEG BedrijfsmakelaarsRobijnstraat 7 BG0725414141
HuisinzichtBerenkoog 49, 1080681855324
Van de Ridder MakelaarsGeestersingel 180725113504
Bregman Woningmakelaardij o.g.Limmerhoek 260725184850
Broekman Makelaars Alkmaar-ZuidLimmerhoek 63-640723034175
Hal Makelaardij V.O.F.Koelmalaan 3500725150888
VanHuyse Alkmaar | Partner in WonenOosterweezenstraat 6b0727100123
De Heul VastgoedComeniusstraat 120727507319
Adventus Makelaars AlkmaarVan Ostadelaan 2680850202330
Bregman Bedrijfsmakelaardij o.g.Keesomstraat 6A0725156564
Nieuw Wonen Alkmaar | NieuwbouwRobijnstraat 70725110600
Bert van Vulpen Makelaars + HypothekenZevenhuizen 100723039494
Van 't Hof Makelaardij o.g.Winkelwaard 4290725626414
Regio Holland MakelaardijKennemerstraatweg 800205038111
Balledux MakelaardijCoppenolstraat 150226391389
Citizens Real Estate B.V.Comeniusstraat 120617407466
Woonhuyz | VastgoedadviseurBerenkoog 35 18220646918191
Magneet MakelaarsGeesterweg 1M0725096070
CasañaMunnikenweg 77+34660275248
VHM Makelaars AlkmaarHof van Sonoy 150725200650
Teer Makelaars, Hypotheken & Verzekeringen | AlkmaarKennemerstraatweg 3030725123402
Vhm Kuijper MakelaarsGlazenierstraat 19

Amstelveen 40

123Wonen Amstelveen verhuurmakelaarBouwerij 4C0202258601
Koops Makelaardij AmstelveenRembrandtweg 161A0208203676
Bert van Vulpen Makelaars + HypothekenPieter Lastmanweg 20205451051
Vlieg Real Estate and Mortgages AmstelveenRembrandtweg 1640202404888
Amstelhoven MakelaarsDorpsstraat 310206435588
Brockhoff MakelaarsVan der Hooplaan 1530205437373
ELAN Makelaars AmstelveenKeizer Karelweg 3350202250016
ATSMAMeester Troelstralaan 310203453273
Felix, de Makelaar van Amstelveen e.o.Nelly Bodenheimhof 90621969500
BorgerSmith Makelaars en TaxateursTexelstraat 840202111211
Admiraal ERA Makelaardij og B.V.Dolomieten 20206472020
Metropool MakelaarsAmsterdamseweg 71A0202272119
Forte MakelaarsProfessor J.H. Bavincklaan 20203459632
Amstel makelaardij o.g.Amsterdamseweg 1540202386300
Westwijk MakelaarsRenate Rubinsteinlaan 40206400300
Karen Lehman MakelaardijAmbrosiuslaan 170202617635
Ludenhoff Makelaars AmstelveenAmsterdamseweg 4150206459446
Gerrit Jan Heemskerk makelaardijVan der Hooplaan 191 A0208222996
Blauwman BedrijfsmakelaarsBovenkerkerweg 60202158800
Mooi Makelaardij B.V.De Beerebijt 20202106060
Van Bruggen Amstelveen | Hypotheken | Verzekeringen | MakelaardijLaan Nieuwer-Amstel 30203458686
HousivaBouwerij 100852127738
FrisoXpertLaan van Kronenburg 140208816519
Voorma & Millenaar makelaars - taxateurs o.g. AmstelveenAmsterdamseweg 1760206418694
Roeleveld Real EstateAmsterdamseweg 4820208220639
P&P Vastgoed Makelaars B.V.Amsterdamseweg 1750205470123
Peters & Partners Amstelveen BVHeemraadschapslaan 96B0202240600
Huisman & Hoogendoorn Makelaars O.z.Van Heuven Goedhartlaan 13D0202441588
Damstede Makelaardij Amstelveen MakelaarsLaan van Kronenburg 140203453771
Paykar MakelaardijStroombaan 100207653003
De Makelaers - Makelaar AmstelveenAmsterdamseweg 4600202156215
EKZ|Makelaars o.g. AmstelveenHueseplein 120204262452
Adventus Makelaars AmstelveenBankrashof 1340850202330
Makelaarskantoor Puper B.V.Mr. F.A. van Hallweg 200204411725
Van Tongeren HorecamakelaardijVeldlust 620203208794
Thomas MakelaardijBurgemeester Haspelslaan0203034720
Verschuur MakelaardijMississippi 130235577766
Amstel Housing AmsterdamStartbaan 60204417775
Bregman VastgoedBevelandselaan 330202212015
123wonen AmstelveenBinderij 3 N

Hilversum 38

Castanea Bedrijfsmakelaars BVArena 3000356460050
NEWCURB MakelaarsHerenstraat 310352340052
Kappelle Makelaars Hilversum's-Gravelandseweg 310356284444
Van Vulpen & Roozenburg MakelaarsHilvertsweg 74 (hoek Gijsbr. van Amstelstraat)0356252070
Schuitema Makelaars HilversumVaartweg 660356240651
Westeneng Verbeek Real EstateGroest 220356319191
ID WoningmakelaarsSoestdijkerstraatweg 270356424474
Floor Real EstateNeuweg 1340352340090
Majoor MakelaarsEmmastraat 270356036282
Van Vulpen & Roozenburg MakelaarsSeinstraat 1080356462288
HJPost Makelaars B.V. HilversumKamerlingh Onnesweg 228-A0352089060
Hillen | Makelaar HilversumGijsbrecht van Amstelstraat 2720356218848
Home Solution Real estate agencyPeerlkamplaan 100358200216
Dorenbos & Rasch Makelaars O.Z. B.V.'s-Gravelandseweg 33-B0356243201
Schotsman MakelaardijGijsbrecht van Amstelstraat 1530355445185
FlexmakelaarKoninginneweg 110357676347
Van Bruggen Het Gooi | Hypotheken | Verzekeringen | MakelaardijGijsbrecht van Amstelstraat 560356423505
Alma & Tijhuis Makelaars-TaxateursKerkbrink 350352050984
Van Mameren MakelaardijHindelaan 650651098008
Van der Helm & Co. MakelaarsGijsbrecht van Amstelstraat 10356241451
De Ruiter Makelaarshuis Hilversum BVGijsbrecht van Amstelstraat 640357440164
VOORNEVELD MAKELAARSGijsbrecht van Amstelstraat 2610356248076
Arends Horecamakelaars B.V.Van Hengellaan 20884200420
Eerenberg Makelaars & TaxateursVan Hengellaan 20352340431
Gooi en Vechtstreek Makelaars | Makelaar & Verhuurmakelaar HilversumOlympia 2D0352340110
Redres de BouwkunstmakelaarWitte Kruislaan 60356470878
Fiad.nuHavenstraat 77A0854017084
VastgoedfinancierenVan Hengellaan 20880111044
ID Bedrijfsmakelaars B.V.Soestdijkerstraatweg 270357200000
Leonie Evers MakelaarsHyacintenlaan 710624649252
Voorma en Walch Makelaars in het Gooi Hilversum's-Gravelandseweg 270355399088
Makelaarschap Gooi en VechtstreekHerenstraat 230356955011
ALAND Makelaars | Hilversum en het GooiOlympia 2D0352340098
Haagen & PartnersEmmastraat 27-A0355425125
Nienaber Makelaars Hilversum's-Gravelandseweg 150356242266
Buijs Regiomakelaars 't GooiGijsbrecht van Amstelstraat 1040356213743
Makelaar Hilversum - Van Dort MakelaardijOlympia 2D
Interhouse makelaars Hilversum's-Gravelandseweg 29B0353031320

Dit is wat de bedrijven zelf in hun gegevens noemen. Vraag bij twijfel gewoon vrijblijvend na.

Verkoopmakelaar in andere provincies