Makelaar voor verkoop in Friesland

147 makelaars in Friesland noemen verkoop in hun eigen gegevens, verspreid over 46 plaatsen. Hieronder staan ze per plaats.

Woning met een te koop bord in de voortuin

Plaatsen in Friesland

Makelaars voor verkoop per plaats

Leeuwarden 33

Hoekstra Makelaardij en VastgoedbeheerWillemskade 90582337333
De Vos Makelaardij LeeuwardenWillemskade 12A0582037072
House Rent LeeuwardenOuddeelstraat 7A0582504516
Frans Hettema MakelaardijGroningerstraatweg 1A0587600850
Rotsvast FrieslandNoorderweg 180582991991
SUZ MakelaarsVoorstreek 340582038134
Makelaardij FrieslandHeliconweg 60582449100
Tadema MakelaarsSchrans 190582803300
NVM Makelaar Leeuwarden e.o. | Bosma de Witte Makelaars | Sinds 1989Zuiderplein 310582160500
Hellema MakelaarsOostergrachtswal 1290582155990
Faber Wonen - Makelaardij LeeuwardenStationsweg 160582151555
WESSEL Makelaardij LeeuwardenVoorstreek 830582136587
123Wonen Friesland VerhuurmakelaarTijnjedyk 890582037777
NVM Makelaardij Laurens Beimers B.V.Groeneweg 40582160505
Feenstra WonenSchrans 1470582123000
Scheenstra MakelaarsHavingastate 11E0582650063
POPMA MAKELAARSNoordersingel 1020582121480
Lamberink Makelaars & Adviseurs | Makelaar LeeuwardenDruifstreek 720583100000
Xlcasa makelaarsLange Marktstraat 10582037074
Elfsteden Makelaars en TaxateursAchter de Hoven 690582038028
Rodenhuis Makelaardij makelaar in Leeuwarden en wijde omgeving.Tsjibbe Geertswei 600650972246
Villa FrieslandLange Marktstraat 10582300623
Hoekstra BedrijfsmakelaarsWillemskade 90582337337
RBMT bedrijfsmakelaars & taxateurs LeeuwardenHeliconweg 60513644355
Makelaardij Hart de VriesMaagdepalm 2A0620097736
Nieuw Wonen Fryslân - Nieuwbouw FrieslandDe Eenhoorn 40583100000
Op Hoogte WonenGroeneweg 40582030003
Scheepsmakelaardij FrieslandEmmakade 2130618554780
Wonen aan water Makelaars LeeuwardenStationsweg 160582030600
Makelaar Leeuwarden - Duinstra Melis MakelaarsBalthasar Bekkerwei 740582038000
Edens Horeca MakelaarsPolluxweg 150582162423
G2 Makelaars LeeuwardenZuiderplein 23A0588445272
iQ Makelaars FrieslandTijnjedyk 890887009999

Oosterwolde 2

SNOEK makelaarsStationsstraat 250516764000
de SmeltheAlbert Berendshof 30516520222

Wirdum 1

Friesland TaxatiesSjouke van der Kooistraat 430657880426

Dit is wat de bedrijven zelf in hun gegevens noemen. Vraag bij twijfel gewoon vrijblijvend na.

Verkoopmakelaar in andere provincies