Makelaar voor verkoop in Groningen

88 makelaars in Groningen noemen verkoop in hun eigen gegevens, verspreid over 8 plaatsen. Hieronder staan ze per plaats.

Woning met een te koop bord in de voortuin

Plaatsen in Groningen

Makelaars voor verkoop per plaats

Groningen 73

Gruno Vastgoed B.V.Guyotplein 5-10508538017
broker 123WonenKraneweg 230507114422
Nationaal Makelaars Collectief Groningen (NAMACO Groningen)Paterswoldseweg 2900502053080
Slim. MakelaardijZonnelaan 440503113110
iQ Makelaars GroningenKraneweg 230507601777
PandomoGriffeweg 810508533733
050VastgoedSontweg 15A0503646219
Boekholt & Partners brokerageSuikerlaan 250503114646
Expat Relocation Brokers GroningenParklaan 320624915508
Makelaar Idee B.V. GroningenNieuwe Markt 150503055434
Makelaardij van der HouwenGriffeweg 190503187102
ben-s.nl makelaardijSuikerlaan 250503133000
Plan Makelaars GroningenBoermandestraat 240505277880
Makelaardij van Santen de Hoog GroningenGedempte Zuiderdiep 420503120991
Boomgaardt bedrijfsmakelaarsOude Boteringestraat 67 a0507001913
Massink Vastgoed | Makelaar GroningenWestersingel 40502110462
Kooistra Feenstra Commercial Real Estate AgentsUbbo Emmiussingel 370503113031
NEBO MakelaarsWesterhaven 10503182118
Nova Vastgoed GroningenGeulstraat 1A0502340455
Brokerage GroningenHereweg 1200503130050
Finesse Makelaars & TaxateursZuiderweg 290505530000
Lucas Klamer Garantiemakelaars | Makelaar Groningen & HarenAarhusweg 2-30503188767
Hopma MakelaardijVerlengde Hereweg 1190505263628
STEK Jouw makelaar!Atoomweg 6B0507200800
OC BedrijfsmakelaarsHereweg 950503116666
Tijssen & Vos B.V. | Bedrijfsmakelaars en TaxateursOude Ebbingestraat 910503184999
Makelaar Groningen - Markant makelaars & taxateursLeonard Springerlaan 70505258958
HuispromotiePapiermolenlaan 3-210854012991
SR Media - Vastgoedfotografie voor makelaars (Woningfotografie, video's, plattegronden, meetrapporten)Meeuwerderweg 70B0611743992
Makelaardij SchokkerHoendiep 2120505590230
Wichers Van der Schaaf makelaars & taxateursGrondzijl 40505497654
Lamberink Makelaars & AdviseursWesterkade 10503672020
Marjet MakelaardijHelperplein 60507853714
Reinders Makelaars & Adviseurs GroningenPaterswoldseweg 8060502112750
Boekholt Nieuwbouwspecialist B.v.Suikerlaan 250503114647
Makelaardij KuilemaNatalie Barneykade 40502804638
Riant MakelaarsHereweg 290508503356
Kamminga & Partners MakelaarsAweg 370508511324
Kamps & De Vries Makelaars lid NVMHeresingel 70503111640
de makelaar Ella Onrust GroningenLage der A 220503187360
Boekenrode makelaars & taxateurs GroningenUbbo Emmiussingel 190507676690
Groot MakelaarsReitdiephaven 4280508200944
Makelaardij Teun BosmaVerlengde Visserstraat 30503115290
thuisinwonenKattegat 50-a0502057888
'T Huis van Groningen BrokerageAkerkhof 20b0503600600
Ronald. makelaar - hypotheekadviseurZuiderkuipen 10502059205
Het RaadhuisVoermanstraat 18A0505264828
MakelaarWij B.V.Guyotplein 5-20502160202
Dalsheim Makelaars - makelaar GroningenOosterhamrikkade 119-310508200998
Mennes voor WonenGrutto 330505272020
Van der Schalie MakelaarsArwerd 50503130370
Makelaardij VeldhuisPaterswoldseweg 1660508518865
Noorderborg MakelaarsPetrus Campersingel 370505254466
SYB MakelaardijPleviereneiland 100850604524
Makelaardij MinervaCarolieweg 210655307539
Solide Vastgoed MakelaarsLübeckweg 20507210409
Nieuwbouw Groningen - NieuwWonenGriffeweg 810508533733
Tebbens Torringa MakelaardijNieuwe Ebbingestraat 1080505717818
Schreuder MakelaarsVerlengde Hereweg 20 -20505262000
Reimon MakelaardijM.K. Gandhiplein 890507855503
Makelaar Groningen | WildveenWestersingel 100508200456
Confides VastgoedAkerkhof 240507440944
P.A.G.O. AdviesgroepVeemarktstraat 1000622414485
050WonenSontweg 15a0502111400
WD Commercieel VastgoedHelper Kerkstraat 970620114980
Alders Brokers GroningenWinschoterdiep 500508002000
HMG GroningenTurfsingel 40-30654963723
Makelaar MennesPostbus 81380505272020
De Spanje MakelaarVeemarktstraat 990505259775
Maxx Aanhuurmakelaars GroningenNoorderhaven 27-10886299050
Anderz Makelaar GroningenAtoomweg 6B, L1110502041292
RE/MAX AtriumWinschoterdiep 500503050010
Mijnaanhuurmakelaar BV.Paterswoldseweg 8060502113691

Dit is wat de bedrijven zelf in hun gegevens noemen. Vraag bij twijfel gewoon vrijblijvend na.

Verkoopmakelaar in andere provincies