Makelaar voor taxaties in Zuid-Holland

444 makelaars in Zuid-Holland noemen taxaties in hun eigen gegevens, verspreid over 55 plaatsen. Hieronder staan ze per plaats.

Taxateur meet een kamer op met een laser

Plaatsen in Zuid-Holland

Makelaars voor taxaties per plaats

Den Haag 90

DIVASoestdijksekade 3370884483100
Frisia MakelaarsJavastraat 1A0703420101
Nivita Makelaars regio Leidschenveen-Ypenburg-Den Haag | Full Service Makelaar | Expat BrokerJaap Hoekdreef 180707568024
DOEN NVM Makelaars - Den HaagDr. Lelykade 600704400055
Makelaarscentrum LeidschenveenSimon Carmiggelthof 20703265476
BVL MakelaarsStevinstraat 1570704090915
PSG HousingMoezel 17A0703192422
WilburgLorentzplein 250703996010
Aankoopmakelaar Den Haag @Work MakelaardijKalvermarkt 530702002382
VK Makelaars & TaxateursAlexanderveld 50702210758
Hooghlanden Makelaars B.V.Driebergenstraat 1520703236664
Makelaarskantoor Oost-West B.V.Jacob van der Doesstraat 900703927222
88 MakelaarsGedempte Burgwal 400888888888
Langezaal NVM MakelaarsSchenkkade 2090703851101
Beeuwkes Makelaardij B.V.Van Alkemadelaan 3380703143000
Plink GarantiemakelaarsFrederik Hendriklaan 590703551100
SCOOP makelaardij Den Haag - LeidenBallonstraat 18 in Leiden, Statenlaan 43 in0683082631
Arnold Taal Makelaardij - Makelaar Den HaagLaan van Meerdervoort 1390707071240
ThuismakelaarLaan van Meerdervoort 6530704041950
Agterberg MakelaardijEscamplaan 670702600046
De Haagsche MakelaarNieuwe Parklaan 170703695428
Swaneveld Estate / Ton Bos Makelaardij ( makelaar Den Haag )Laan van Eik en Duinen 250-2520703236060
Janson MakelaardijPrins Hendrikplein 3-B0703469372
De Vries Robbé MakelaardijJavastraat 470703658844
LaCle MakelaarsValkenboskade 1450703001820
Claassen & Partners Verkoopmakelaars Den HaagKoninginnegracht 190702224020
Devilee NVM MakelaarsPrins Willemstraat 310703524201
Larissa MakelaardijLau Mazirellaan 4100641981706
Wolters HousingZandvoortstraat 590703615080
B&F MakelaarTasmanstraat 1260708209895
Dekker MakelaarsStevinstraat 82-A0703546711
Home in OneLippe-Biesterfeldweg 10614670183
Hans ScheenstraFahrenheitstraat 6950703923500
Leegstra NVM MakelaardijRegentesselaan 10703655454
Makelaars Associatie / MAKAS Den HaagStevinstraat 2010703526800
RöttgeringBreitnerlaan 2850703245566
Korff de Gidts Makelaardij BVVan Boetzelaerlaan 10703558400
Lex van LeeuwenVlierboomstraat 6700704481000
HAYMAN Real EstateAnna Paulownaplein 20703265017
MDM MakelaardijBreitnerlaan 3580643027647
Anna's MakelaardijAnna Paulownastraat 44-A0703614904
Van Herk Makelaars Den HaagGroot Hertoginnelaan 2630703469246
Van den Akker NVM Makelaar Den HaagReinkenstraat 720703468933
Elzenaar NVM MakelaarsPrins Hendrikstraat 1380703641765
Olsthoorn Makelaars | Vruchtenbuurt, Den HaagAppelstraat 2010703084652
Residence MakelaarsBanstraat 10702400213
Aankoopmakelaar Den Haag | Van der MeerJohan de Wittlaan 70705690107
Korporaal & Bertels NVM makelaars Den HaagArnold Spoelplein 1010703468400
Isee MakelaarsPr. Margrietplantsoen 330702196219
Van Paaschen MakelaardijLaan van Nieuw Oost-Indië 10703495495
Nelisse MakelaarsgroepStatenlaan 1280703501400
Hekking NVM MakelaarsBankastraat 660704049898
Steenks & Van Deelen makelaars - taxateurs B.V.Bezuidenhoutseweg 110A0703474433
IMMOG MakelaarsPrinsegracht 1680707444555
Bliek MakelaarsGoudenregenstraat 293-A0703659905
DenHuys MakelaarsAnna van Buerenplein 410707503995
H&W Makelaars HaaglandenNassauplein 140703560412
Robert van der ZwanStatenlaan 1430703588680
Joost van Vliet Agents in The HagueDistelvinkenplein 90703650000
SMASH Makelaars LeidschenveenRietvoornvijver 120611092386
V & W ERA Makelaars | Uw makelaar en aankoopmakelaar in Den HaagJavastraat 1360703741122
Oosterhof Makelaars NVM Makelaar Den Haag en omgevingKoninginnegracht 360703022525
Dekkers De Groot NVM MakelaardijVan Boetzelaerlaan 110-A0703388066
Duynhage MakelaardijArabislaan 320703688686
NVM - Real Estate PartnersLaan van Meerdervoort 120703280909
Ineke Schokker MakelaardijBezuidenhoutseweg 4920703244840
Von Poll Real Estate Den HaagBankastraat 20702001969
Van Heijnsbergen & Partners NVM MakelaarsPomonaplein 70703066000
Olsthoorn Makelaars | Wateringse Veld, Den HaagSantiagosingel 10703084656
MVGM Den HaagJan Pietersz. Coenstraat 70522309451
Interhouse makelaars Den HaagBezuidenhoutseweg 1080702050506
VDS CateringBenoordenhoutseweg 230703306687
Van Aalst Makelaars en TaxateursZuid Hollandlaan 70702204422
C&D MakelaardijTheresiastraat 1410702002440
COG Makelaars BVMaanweg 1740703066050
PR Housing MakelaarsAnna van Buerenplein 410703637370
Stuyver Makelaardij OgVan Hoytemastraat 880703247890
Jora MakelaardijKrooneendstraat 190655842424
Olsthoorn Makelaars | Haagse Hout, Den HaagJohannes Bildersstraat 870703084654
Groot taxaties & consultancy o.z.Jan Pietersz. Coenstraat 70708200340
Adventus Makelaars Den HaagTheresiastraat 69 B0850202330
Atrium Makelaars B.v.Regulusweg 110703248400
Brix Makelaars LeidschenveenSpieringdam 100703222269
Klap Makelaardij B.V. | NVM makelaar Den HaagTreublaan 90703256666
Meesters MakelaarsLaan van Vredestein 1050702250152
REMAX City Makelaardij BVZoutmanstraat 28a0702170271
Koenders Makelaardij2e Schuytstraat 164, (hoek Reinkenstraat)0703655339
Onesta VastgoedVan Bergenstraat 490703459522
Makelaarskantoor Reichman & RommelaarCornelis de Wittlaan 390703546600
Maliepaard MakelaarsSteureiland 160152577281

Rotterdam 71

@Work MakelaardijHolbeinhuis, Coolsingel 650102613713
Maarten Makelaardij RotterdamMaaskade 1210108181487
M&D Real EstateBoompjes 40, 3011 XB0850479014
Lilit HomeWilhelminakade 1730105806028
Weenawonen Makelaar RotterdamBergselaan 328C0107953283
REMAX Totaal MakelaarsGoudsesingel 1130104535920
Uw Makelaar BVSchiekade 1A0105036250
Ooms Estate Brokers BVMaaskade 1130104248888
Van Kleef NVM Makelaars RotterdamSint-Jobsweg 30K0108208555
Baljon makelaarsStraatweg 2330104223000
Blijdorp MakelaardijVolmarijnstraat 1270108441018
Stadsmakelaar RotterdamJericholaan 65B0102004285
Zuidstad MakelaarsStrevelsweg 6390102404142
Van Herk Makelaars RotterdamOudehoofdplein 40104147600
Voorberg NVM Makelaars NesselandeOtto van Tussenbroekstraat 1010103110039
Schieland Borsboom NVM RealtorsLichtenauerlaan 1220103110011
Kolpa van der Hoek RotterdamStraatweg 940104226144
vandeVijver MakelaardijBentinckplein 90102037947
HuysvisieOostmaaslaan 237 A0104412541
Tihm HorecamakelaardijCoolsingel 1040105221426
Makelaarskantoor Rijndelta B.V.Veerkade 90104132460
Kettner Makelaars NVMKralingse Plaslaan 90104526555
Voorberg NVM MakelaarsStatenweg 115 D0102650040
J.J. van Oosten Makelaardij B.V.Straatweg 2250104221100
Lauwaars NVM MakelaardijOudedijk 88A0104528166
Spindler Makelaardij Rododendronplein SchiebroekRododendronplein 6-A0104180515
JS vastgoed / taxateur OZ Rotterdam en omstrekenFascinatio Boulevard 220, k3010643988410
Metz Real EstateAdmiraliteitskade 81-B0103021702
Prins MakelaardijDuyvesteynstraat 10104379480
Riva MakelaarsOostzeedijk Beneden 193a0103041002
Delfshaven MakelaardijVolmarijnstraat 1270108438577
Lankhuijzen MakelaarsOostplein 5700104114166
Max MakelaarsStadhoudersweg 71d0104224000
PLEK MakelaardijPannekoekstraat 47A0104143313
DRVM makelaarsBoompjes 6800102170117
HMJ MakelaardijJacob van Campenplein 670102519033
Rotterdam Estate - makelaardijSchiedamsedijk 2000108700284
De Makelaars RotterdamMeent 93a0108200942
M1 MakelaardijAdmiraal de Ruyterweg 3070102440110
Makelaarskantoor LangejanOudedijk 250102720000
Stad en Land NVM Makelaars1e Jerichostraat 66b0104526666
Roos & Den Braber MakelaarsVan Nelleweg 10851307966
Blits makelaarsLodewijk Pincoffsweg 5700102038815
Mansion MakelaardijFascinatio Boulevard 2200103076720
ERA Prachthuis MakelaardijBurgemeester Baumannlaan 1270103413807
Aankoopmakelaar RotterdamWeena 2900103602538
VENK makelaars taxateursGordelweg 1510102330202
Dupree Makelaars RotterdamBergse Dorpsstraat 30103038777
Van Driel Makelaardij - RotterdamKarl Weisbardstraat 181-2010102328899
Hooft MakelaardijFreericksplaats 50102613833
Realhomes VastgoedLamsrustlaan 1910103220033
BVA MakelaardijAdriaan Kluitstraat 630103040198
AnSa MakelaarsKatendrechtse Lagedijk 3040102262353
Van Eijk Makelaar & TaxateurBergse Dorpsstraat 128B0102188818
Eander Makelaars en Taxateurs RotterdamPosthoornstraat 110103331616
Hem MakelaardijGlashaven 1050103061000
Parc MakelaarsJongkindstraat 160104365700
Evim Makelaars RotterdamWeena 2900103110097
Makelaar | Verkoopmakelaar Bas RotterdamWestblaak 1800850600478
Makelaar in Horeca.nl B.V.Van Nelleweg 10102687173
Vrije MakelaarsCorkstraat 460103072412
Dichtbij MakelaardijMeikeverstraat 9A020102613435
Ruseler Makelaars NesselandeCorsicalaan 310102220060
Quote MakelaarsStatenlaan 120102614200
4NUL VastgoedWillem Buytewechstraat 450107854379
Hero Makelaardij RotterdamScheepstimmermanslaan 320102131590
Aankoopmakelaar RotterdamVareseweg 1070852731853
Minke NVM MakelaardijExercitiestraat 70640567910
Koophuis MakelaarsWestewagenstraat 540102809256
Alyuva makelaars0104364206
Landhuis Makel./Taxaties o.z.Aelbrechtskade 510104768080

Leiden 33

Geurts Makelaars o.g.Hooigracht 860715130841
De Wekker MakelaardijMeijestraat 10715896193
ADOMU MakelaarsSchipholweg 1030712071707
Barnhoorn BedrijfsmakelaardijRijnsburgersingel 590713050200
Ivo van der Leek Makelaardij LeidenDoezastraat 8a0712032106
Tim van Delft REMAX MakelaarLevendaal 730622002048
Hoekstra en Van Eck Makelaars LeidenSchipholweg 690712073765
Emil NVM Makelaars || Leiden - LeiderdorpLevendaal 610718200373
Goedhart | Meer dan makelaars | LeidenGeregracht 50715146056
fides brokersLammenschansweg 760715168080
April makelaars LeidenHaagweg 550715790121
Werk Makelaardij B.VAnnie Romeinsingel 1480717400004
WESSEL Makelaardij LeidenBevrijdingsplein 48b0717370238
Kompas Makelaars & Taxateurs B.V.Maresingel 750715234275
INTO Real Estate MakelaarsSchipholweg 1030717113211
José Faber MakelaardijGangetje 40712340445
Klavis Makelaardij & TaxatiesBeppy Nooijstraat 510611017243
Van Bruggen Leiden | Hypotheken | Verzekeringen | MakelaardijSchipholweg 1030852399266
Makelaardij Van Brussel LeidenNieuwe Rijn 510713030075
Graal Makelaardij LeidenRapenburg 40715161000
LEK brokers and appraisersHaagweg 4 E 170715138000
Vastgoed & Co. Leiden | Beheer & MakelaardijOude Vest 950712041198
Adventus Makelaars Leidenmall Luifelbaan, Vijf Meiplein 270850202330
LeidenDoezastraat 80712032106
SCOOP makelaardij LeidenBallonstraat 180683082631
Makelaar Hypodomus LeidenHaarlemmerstraat 2680718200011
Welkom Thuis! NVM makelaarsKraaierstraat 30713018765
scheepsmakelaardij scheepszakenKort Galgewater 570629096205
Makelaars zoekenZeemanlaan 390715123264
Makelaar Leiden - Oudshoorn Makelaardij en Oudshoorn en Rijnland Hypotheken & VerzekeringenSint Jorissteeg 40715132443
Verhuurmakelaar LeidenOude Vest 950715156842
Oranjestate VastgoedRooseveltstraat 120715137430
REMAX Makelaarsgilde LeidenLevendaal 73-750715162370

De Hoek 2

Van Doren MakelaardijSteven van der Haghenstraat 230620047970
Westland MakelaardijAry Meuldijkstraat 20174352003

Dit is wat de bedrijven zelf in hun gegevens noemen. Vraag bij twijfel gewoon vrijblijvend na.

Taxatie in andere provincies