Makelaar voor taxaties in Groningen

66 makelaars in Groningen noemen taxaties in hun eigen gegevens, verspreid over 7 plaatsen. Hieronder staan ze per plaats.

Taxateur meet een kamer op met een laser

Plaatsen in Groningen

Makelaars voor taxaties per plaats

Groningen 54

Nationaal Makelaars Collectief Groningen (NAMACO Groningen)Paterswoldseweg 2900502053080
iQ Makelaars GroningenKraneweg 230507601777
PandomoGriffeweg 810508533733
050VastgoedSontweg 15A0503646219
Boekholt & Partners brokerageSuikerlaan 250503114646
Expat Relocation Brokers GroningenParklaan 320624915508
Makelaardij van der HouwenGriffeweg 190503187102
ben-s.nl makelaardijSuikerlaan 250503133000
Makelaardij van Santen de Hoog GroningenGedempte Zuiderdiep 420503120991
Boomgaardt bedrijfsmakelaarsOude Boteringestraat 67 a0507001913
Scheepsmakelaardij FikkersHoge der A 360503111404
Kooistra Feenstra Commercial Real Estate AgentsUbbo Emmiussingel 370503113031
NEBO MakelaarsWesterhaven 10503182118
Brokerage GroningenHereweg 1200503130050
Finesse Makelaars & TaxateursZuiderweg 290505530000
Lucas Klamer Garantiemakelaars | Makelaar Groningen & HarenAarhusweg 2-30503188767
Hopma MakelaardijVerlengde Hereweg 1190505263628
STEK Jouw makelaar!Atoomweg 6B0507200800
OC BedrijfsmakelaarsHereweg 950503116666
Tijssen & Vos B.V. | Bedrijfsmakelaars en TaxateursOude Ebbingestraat 910503184999
Makelaar Groningen - Markant makelaars & taxateursLeonard Springerlaan 70505258958
Makelaardij SchokkerHoendiep 2120505590230
Wichers Van der Schaaf makelaars & taxateursGrondzijl 40505497654
Lamberink Makelaars & AdviseursWesterkade 10503672020
Marjet MakelaardijHelperplein 60507853714
Makelaardij KuilemaNatalie Barneykade 40502804638
Riant MakelaarsHereweg 290508503356
Kamminga & Partners MakelaarsAweg 370508511324
Kamps & De Vries Makelaars lid NVMHeresingel 70503111640
de makelaar Ella Onrust GroningenLage der A 220503187360
Boekenrode makelaars & taxateurs GroningenUbbo Emmiussingel 190507676690
Groot MakelaarsReitdiephaven 4280508200944
Makelaardij Teun BosmaVerlengde Visserstraat 30503115290
thuisinwonenKattegat 50-a0502057888
'T Huis van Groningen BrokerageAkerkhof 20b0503600600
Het RaadhuisVoermanstraat 18A0505264828
Dalsheim Makelaars - makelaar GroningenOosterhamrikkade 119-310508200998
Mennes voor WonenGrutto 330505272020
Van der Schalie MakelaarsArwerd 50503130370
Makelaardij VeldhuisPaterswoldseweg 1660508518865
Noorderborg MakelaarsPetrus Campersingel 370505254466
SYB MakelaardijPleviereneiland 100850604524
Makelaardij MinervaCarolieweg 210655307539
Tebbens Torringa MakelaardijNieuwe Ebbingestraat 1080505717818
Reimon MakelaardijM.K. Gandhiplein 890507855503
Makelaar Groningen | WildveenWestersingel 100508200456
P.A.G.O. AdviesgroepVeemarktstraat 1000622414485
050WonenSontweg 15a0502111400
WD Commercieel VastgoedHelper Kerkstraat 970620114980
Alders Brokers GroningenWinschoterdiep 500508002000
Lagro | Ebens makelaars & taxateursOude Ebbingestraat 910503184080
HMG GroningenTurfsingel 40-30654963723
Makelaar MennesPostbus 81380505272020
RE/MAX AtriumWinschoterdiep 500503050010

Dit is wat de bedrijven zelf in hun gegevens noemen. Vraag bij twijfel gewoon vrijblijvend na.

Taxatie in andere provincies