Makelaar voor taxaties in Noord-Holland

411 makelaars in Noord-Holland noemen taxaties in hun eigen gegevens, verspreid over 59 plaatsen. Hieronder staan ze per plaats.

Taxateur meet een kamer op met een laser

Plaatsen in Noord-Holland

Makelaars voor taxaties per plaats

Haarlem 55

VanHuyse - Partner in WonenKoepelplein 1E0854014472
Mooijekind Vleut Makelaars HaarlemGedempte Oude Gracht 1240235420244
VK Makelaars & TaxateursSantpoorterstraat 620232052296
Centraal MakelaardijZijlweg 150235768980
B2 Agents & ValuersKleine Houtweg 1090238200198
Pure Agency HaarlemZijlweg 360235423542
VLIEG haarlemFreddie Oversteegenstraat 2690235530055
Huizenstede Makelaars HaarlemSchotersingel 1550235264060
Samen Makelaardij & TaxatiesKennemerplein 60232084067
Kennemer MakelaarsKennemerplein 200233690243
PUUR* Makelaars Haarlem-NoordJan Gijzenkade 1810235319600
Keijser en Drieman Makelaars HaarlemVerspronckweg 1310235321516
Leef MakelaarsSchouwtjeslaan 2N0235519006
Hamer & Ran Garantiemakelaars | NVM Makelaar HaarlemRaamsingel 320235319440
JRS makelaars HaarlemKruisweg 700235319540
Cirkel RealtorsKleverparkweg 60235256608
NVM makelaar Haarlem Spaarneduin makelaarsGedempte Raamgracht 140235340949
Hoekstra en Van Eck Makelaars HaarlemSchalkwijkerstraat 11B0235172610
Hart & Huis MakelaardijVergierdeweg 2880238223952
Van Engelen Makelaars BVRustenburgerlaan 40235210100
Zuiver MakelaarsHendrik Figeeweg 3F0232052171
Boonstra Heijmeijer AgencyFonteinlaan 70235319192
Hertog Makelaars Haarlem B.V.De Ruijterweg 9b0237470002
wado haarlemRijksstraatweg 550235277422
CDB Makelaars - Charles de BieTempeliersstraat 230235347494
Borghouts MakelaarsJulianastraat 40235314850
IdelerOude Zijlvest 370235326120
NET Makelaars HaarlemTurfmarkt 32 zwart0233035444
Super MakelaarKleverlaan 760238902087
Hout en Zout MakelaarsWagenweg 1440237200075
LAM makelaarsKennemerplein 6-140235319485
Roger van der Wal MakelaarsKleverparkweg 240235517007
ALAND Makelaars | HaarlemKennemerplein 60232340060
JRS Makelaars Heemstede/AerdenhoutKruisweg 700235292929
Spaarne BrokersKennemerplein 60235344207
Vastgoed Adviesgroep MakelaarsRijksstraatweg 2690235314310
Verzijlbergen MakelaardijKoepelplein 1E0232340222
Arno Weidema Makelaardij en TaxatiesLeonardo Da Vinciplein 720611729668
VDW Horecamakelaars HaarlemKoepelplein 1E, Unit 3500233030716
PMA Makelaardij en beheerEuropaweg 15850235328736
Smit & Heinen Makelaars HaarlemRijksstraatweg 980235836616
Verkoopmakelaar Bas HaarlemGierstraat 830232013858
Van der Schaaf & Kooijmans makelaars BVKleverlaan 1920235251525
Wouter MakelaardijVan Oosten de Bruijnstraat 1750235474645
Van Regteren Makelaars o.g.Wagenweg 1080235329159
Hugtenburg & de VriesGeneraal Cronjéstraat 660235250090
KONING MAKELAARDIJ & TAXATIES O.Z.Pieter Goedkoopweg 380232340049
Heule MakelaardijFrederikspark 10237370468
PAND Makelaars - taxaties & bedrijfsmakelaardijBingerweg 180232340340
BDK MakelaarsSteenbokstraat 360235241212
Kleinhout MakelaardijPijnboomstraat 96
KEY Real Estate AgentsParnassiakade 150618701221
MKLRDIJ - de makelaars van haarlemSchipholweg 10235762511
G&O RealtorsZijlweg 1040235400560
Oolders Omaco BrokersGeneraal Spoorlaan 1360235255266

Amsterdam 44

ScholtenWillem de Zwijgerlaan 121H0206890505
Brokerage Van der Linden AmsterdamBos en Lommerplein 3090205712712
TWM Makelaardij - Makelaar Amsterdam NoordRidderspoorweg 460202101418
Smit & Heinen AmsterdamVan Woustraat 1610206727074
VLIEG Makelaars AmsterdamValkenburgerstraat 223/B0205247430
YES! Jaap Admiraal brokerageKoninginneweg 1520203790900
De Makelaers B.V.Nieuwpoortstraat 820202156215
KRK Makelaars | AmsterdamPurperhoedenveem 70204400000
RET MakelaarsLevantkade 1250207402020
Makelaar AmsterdamSarphatistraat 3700203053370
Fransen & Kroes Makelaars - AmsterdamTt. Vasumweg 730202103550
Amstelland Makelaars bvPrinsengracht 7500203209080
Keizerskroon makelaars B.V.Raadhuisstraat 540204202222
Aland Makelaars | AmsterdamKeizersgracht 5550202101335
PUUR Makelaars AmsterdamCeintuurbaan 3560206402387
VON POLL REAL ESTATE AmsterdamDe Lairessestraat 510202159988
Hoekstra en Van Eck Amsterdam CentrumWesteinde 10H0206241214
THE GOOD GUYSLijnbaansgracht 3070202624330
Makelaar in Amsterdam b.v.Singel 3740208455878
Aemestelle BrokersAmstelveenseweg 194HS0206794919
BenS MakelaarsHoofddorpplein 410203880066
Hoekstra and van Eck Brokers Amsterdam WestMeer en Vaart 820202051070
RNA Makelaardij AmsterdamValutaboulevard 530203319928
Gaikhorst Agents & Valuers O.G.Alberdingk Thijmstraat 10206126664
Wester Makelaars B.V.Schimmelstraat 36-H0202101018
Hallie & Van Klooster MakelaardijFrederik Hendrikstraat 840206816716
Juiste MakelaarJodenbreestraat 250202442818
Hoekstra en Van Eck Makelaars Amsterdam NoordPurmerplein 2 - 40206341332
Kolt MakelaardijBaron G.A. Tindalstraat 144-1460207165205
Evim MakelaarsStruisgrasstraat 1 A0202295401
Makelaarsgroep AMEOVan Limburg Stirumstraat 360202420122
Peters en Partners Amsterdam NoordNieuwendammerdijk 2970207711888
Aangenaam MakelaardijH.J.E. Wenckebachweg 1230202446907
Tel BrokersBuitenveldertselaan 1010203012949
Collectief MakelaarsDuivendrecht, Joop Geesinkweg 8010205356868
Van Overbeek GarantiemakelaarsKraanspoor 500205209580
Recourt MakelaarsLeidsegracht 500206275011
Martin van Gelder Makelaar & Taxateur o.g. B.V.Arent Janszoon Ernststraat 1890624240733
Evers Makelaardij & TaxateursVan Boshuizenstraat 4130204001617
TIP Makelaar AmsterdamPoeldijkstraat 3230208208778
Groot Amsterdam MakelaardijNassaukade 134-H0206183320
ERA Van De Steege Property BrokersBuikslotermeerplein 4060204357000
Van de Steege Makelaars Amsterdam-WestOsdorpplein 4050206100151
Van de Steege BedrijfsmakelaarsBuikslotermeerplein 4180204357020

Amstelveen 37

Maatwerk Woondiensten BVSchweitzerlaan 760205452400
Bert van Vulpen Makelaars + HypothekenPieter Lastmanweg 20205451051
Vlieg Real Estate and Mortgages AmstelveenRembrandtweg 1640202404888
Amstelhoven MakelaarsDorpsstraat 310206435588
Brockhoff MakelaarsVan der Hooplaan 1530205437373
ATSMAMeester Troelstralaan 310203453273
Felix, de Makelaar van Amstelveen e.o.Nelly Bodenheimhof 90621969500
BorgerSmith Makelaars en TaxateursTexelstraat 840202111211
Admiraal ERA Makelaardij og B.V.Dolomieten 20206472020
Metropool MakelaarsAmsterdamseweg 71A0202272119
Forte MakelaarsProfessor J.H. Bavincklaan 20203459632
Amstel makelaardij o.g.Amsterdamseweg 1540202386300
Karen Lehman MakelaardijAmbrosiuslaan 170202617635
Ludenhoff Makelaars AmstelveenAmsterdamseweg 4150206459446
Gerrit Jan Heemskerk makelaardijVan der Hooplaan 191 A0208222996
Blauwman BedrijfsmakelaarsBovenkerkerweg 60202158800
Mooi Makelaardij B.V.De Beerebijt 20202106060
Van Bruggen Amstelveen | Hypotheken | Verzekeringen | MakelaardijLaan Nieuwer-Amstel 30203458686
FrisoXpertLaan van Kronenburg 140208816519
Voorma & Millenaar makelaars - taxateurs o.g. AmstelveenAmsterdamseweg 1760206418694
Roeleveld Real EstateAmsterdamseweg 4820208220639
P&P Vastgoed Makelaars B.V.Amsterdamseweg 1750205470123
Peters & Partners Amstelveen BVHeemraadschapslaan 96B0202240600
Huisman & Hoogendoorn Makelaars O.z.Van Heuven Goedhartlaan 13D0202441588
Paykar MakelaardijStroombaan 100207653003
De Makelaers - Makelaar AmstelveenAmsterdamseweg 4600202156215
EKZ|Makelaars o.g. AmstelveenHueseplein 120204262452
Adventus Makelaars AmstelveenBankrashof 1340850202330
Makelaarskantoor Puper B.V.Mr. F.A. van Hallweg 200204411725
Thomas MakelaardijBurgemeester Haspelslaan0203034720
Verschuur MakelaardijMississippi 130235577766
DAM HousingProfessor W.H. Keesomlaan 120625138259
Bab's CompanyJan Tooropplantsoen 30653655030
NWWI Taxatie AmstelveenAmsterdamseweg 1850204539739
NWWI Taxatie AmstelveenKeizer Karelweg 2230205437373
NWWI Taxatie AmstelveenAmsterdamseweg 5350206478229
NWWI Taxatie AmstelveenAmsteldijk Noord 1040204417944

Alkmaar 36

The Best Van Staveren AgencyEuropaboulevard 4250725270027
MakelaarslandKeesomstraat 16 B0882002000
Makelaar Alkmaar | VLIEG Makelaars, Hypotheken en VerzekeringenRobijnstraat 70725414243
Makelaar | Verkoopmakelaar BasAchterstraat 210850600478
Makelaar Alkmaar | DVA Makelaars - Dapper & van AalstRobijnstraat 780725202051
van der Borden brokerageKennemerstraatweg 1810725141000
Pinedo BrokerageOudegracht 2490725122129
Makelaar Alkmaar | ECHT Makelaars & TaxateursLaat 1590722013120
NH MAKELAAR - Makelaardij Alkmaar en omgevingRobijnstraat 540722340222
Broekman BrokersEuropaboulevard 10-120725625544
Leygraaf MakelaarsKennemerstraatweg 670725114318
De Vliegende MakelaarHazenkoog 21B0850705860
GoedVast MakelaarsPettemerstraat 140722201462
Kuijs Reinder Kakes Brokers & Consultants AlkmaarKanaalkade 910725555550
Pieter Haverkamp BedrijfsmakelaardijRobijnstraat 20725404030
Makelaardij A.J.M. Rood V.O.F.Oranjelaan 200725121773
VLIEG BedrijfsmakelaarsRobijnstraat 7 BG0725414141
HuisinzichtBerenkoog 49, 1080681855324
Van de Ridder MakelaarsGeestersingel 180725113504
Bregman Woningmakelaardij o.g.Limmerhoek 260725184850
Broekman Makelaars Alkmaar-ZuidLimmerhoek 63-640723034175
Hal Makelaardij V.O.F.Koelmalaan 3500725150888
VanHuyse Alkmaar | Partner in WonenOosterweezenstraat 6b0727100123
De Heul VastgoedComeniusstraat 120727507319
Adventus Makelaars AlkmaarVan Ostadelaan 2680850202330
Bregman Bedrijfsmakelaardij o.g.Keesomstraat 6A0725156564
Van 't Hof Makelaardij o.g.Winkelwaard 4290725626414
Regio Holland MakelaardijKennemerstraatweg 800205038111
Peter Broekman MakelaardijOudegracht 2490725156951
Balledux MakelaardijCoppenolstraat 150226391389
Citizens Real Estate B.V.Comeniusstraat 120617407466
Magneet MakelaarsGeesterweg 1M0725096070
VHM Makelaars AlkmaarHof van Sonoy 150725200650
Teer Makelaars, Hypotheken & Verzekeringen | AlkmaarKennemerstraatweg 3030725123402
Alkmaar TaxatiesOudegracht 2490722100100
Vhm Kuijper MakelaarsGlazenierstraat 19

Hilversum 35

Castanea Bedrijfsmakelaars BVArena 3000356460050
Kappelle Makelaars Hilversum's-Gravelandseweg 310356284444
Van Vulpen & Roozenburg MakelaarsHilvertsweg 74 (hoek Gijsbr. van Amstelstraat)0356252070
Schuitema Makelaars HilversumVaartweg 660356240651
Westeneng Verbeek Real EstateGroest 220356319191
ID WoningmakelaarsSoestdijkerstraatweg 270356424474
Majoor MakelaarsEmmastraat 270356036282
Van Vulpen & Roozenburg MakelaarsSeinstraat 1080356462288
Hillen | Makelaar HilversumGijsbrecht van Amstelstraat 2720356218848
Home Solution Real estate agencyPeerlkamplaan 100358200216
Dorenbos & Rasch Makelaars O.Z. B.V.'s-Gravelandseweg 33-B0356243201
Schotsman MakelaardijGijsbrecht van Amstelstraat 1530355445185
FlexmakelaarKoninginneweg 110357676347
Van Bruggen Het Gooi | Hypotheken | Verzekeringen | MakelaardijGijsbrecht van Amstelstraat 560356423505
Alma & Tijhuis Makelaars-TaxateursKerkbrink 350352050984
Van Mameren MakelaardijHindelaan 650651098008
Van der Helm & Co. MakelaarsGijsbrecht van Amstelstraat 10356241451
De Ruiter Makelaarshuis Hilversum BVGijsbrecht van Amstelstraat 640357440164
VOORNEVELD MAKELAARSGijsbrecht van Amstelstraat 2610356248076
Arends Horecamakelaars B.V.Van Hengellaan 20884200420
Eerenberg Makelaars & TaxateursVan Hengellaan 20352340431
Gooi en Vechtstreek Makelaars | Makelaar & Verhuurmakelaar HilversumOlympia 2D0352340110
Fiad.nuHavenstraat 77A0854017084
ID Bedrijfsmakelaars B.V.Soestdijkerstraatweg 270357200000
Leonie Evers MakelaarsHyacintenlaan 710624649252
Voorma en Walch Makelaars in het Gooi Hilversum's-Gravelandseweg 270355399088
CMC Bedrijfsmakelaars en Bedrijfsverzekeringen Hilversum's-Gravelandseweg 630353032130
Makelaarschap Gooi en VechtstreekHerenstraat 230356955011
ALAND Makelaars | Hilversum en het GooiOlympia 2D0352340098
MV Vastgoed Makelaardij & Taxaties | Specialist in bijzonder & maatschappelijk vastgoed en erfgoedVan Hengellaan 20854833502
Nienaber Makelaars Hilversum's-Gravelandseweg 150356242266
Buijs Regiomakelaars 't GooiGijsbrecht van Amstelstraat 1040356213743
De Gooische Makelaar B.V. De enige echte!Jan van der Heijdenstraat 630356854344
Van Oortmarssen TaxatiesBeethovenlaan 80355267558
GOOILAND MAKELAARDIJ's-Gravelandseweg 46D0356721050

Dit is wat de bedrijven zelf in hun gegevens noemen. Vraag bij twijfel gewoon vrijblijvend na.

Taxatie in andere provincies